Durapipe Petro-Line
Dengeli Dolum ve Havalandirma için orjinal sistem
 
Petro-Line "Orjinal", servis istasyonlarindaki Dengeli Dolum, Havalandirma ve Buhar geri kazanim uygulamalari için özel olarak tasarlanmis yüksek performansli bir polietilen boru sistemidir.
 
Petro-Line Xtra
Basinç ve emme sistemleri

Petro-Line Xtra, daimi surette dolu olan akaryakithatlarinda tam bir güvenlik saglamak üzere özel olarak gelistirilmis olup 30 yillik bir tasarim ömrüne sahiptir.


Sistem, BS EN ISO 9001 normlarina uygun bir kalite yönetim sistemi altinda imal edilmektedir. Petrol dolum istasyonlarindaki boru donanimlarina yönelik Petrol Enstitüsü ve Underwriters Laboratories Inc. performans spesifikasyonlari kosullarini karsilamak üzere bagimsiz olarak test edilmektedir.
 
Petrol-Line Vent Xtra
Dengeli dolum ve Havalandirma için orjinal sistem

Petrol dolum istasyonlarinin servis ve isletimini gelistirmek üzere tasarlanmis olan Petro-Line Vent Xtra, yeralti depolama tanklarinin (YDT) dolum süresini azaltir ve havalandirma özelliklerini arttirir.


Poliyamid astar, ölçülemez derecede geçirgenlik saglarken, servis istasyonu donanimlarina, uygun maliyetli ve çevresel hassasiyetli boru sistemi çözümü sunar.


Petro-Line Vent Xtra bagimsiz olarak test edilmis ve Petrol Enstitüsü'nün Petrol Dolum Istasyonlarindaki Boru Sistemlerine yönelik Performans Spesifikasyonlari baglaminda onaylanmistir.